مجلس شهدا

مجلس شهدا

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

عملیات دیر‌الزور با استفاده از موشک‌های میان‌برد انجام شد/حمله موشکی سپاه تنبیه متجاوزان عملیات تروریستی تهران بود

اندازه فونت :
۱۳۹۶/۰۳/۲۹

عملیات دیر‌الزور با استفاده از موشک‌های میان‌برد انجام شد/حمله موشکی سپاه تنبیه متجاوزان عملیات تروریستی تهران بود

سخنگوی سپاه گفت: حمله موشکی سپاه به مقرّ فرماندهی تروریست‌های تکفیری در دیرالزور برای تنبیه متجاوزان و طراحان عملیات تروریستی تهران صورت گرفت.

عملیات دیر‌الزور با استفاده از موشک‌های میانبرد انجام شد / برابر گزارشات دریافتی از پهباد‌ها و نیروهای محلی عملیات بسیار مؤثری صورت گرفته استسردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران ، با اشاره به حمله موشکی نیروی هوافضا به مقرّ فرماندهی تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه، گفت: بعد حملات تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی(ره) در همان روز فرمانده سپاه اعلام کرد که انتقام سختی از تروریست‌ها و فرماندهان این توطئه تروریستی خواهیم گرفت.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در طول روزهای گذشته دو اقدام مشخص به صورت جدی در دستور کار سپاه و سایر نیروهای نظامی و امنیتی قرار گرفت، اظهار داشت: یکی بحث جمع‌آوری دنباله‌های آن‌ها در داخل و دیگری اشراف اطلاعاتی در مقرهایی‌ که آن‌ها در خارج از مرز‌های ما داشتند، بود.

وی با بیان اینکه مقرهای مظنون به طراحی و هدایت این رفتار تروریستی به دقت شناسایی شدند، گفت: بعد از اشراف اطلاعاتی کامل همه جهات موضوع مشخص و در دستور کار سپاه قرار گرفت تا یک عملیات محدود موشکی را روی مقرهای اصلی فرماندهی تجهیزاتی و لجستیکی گروه‌های تروریستی که عمدتا در منطقه دیر‌الزور سوریه مستقر بودند صورت بگیرد.

سردار رمضان شریف با اظهار خرسندی از اینکه شب گذشته یک عملیاتی غافل‌گیر کننده موشکی با بهره‌گیری از موشک‌های پر قدرت میان‌برد (۶۵۰ کیلومتر) نیروی هوا فضای سپاه انجام شد، بیان کرد: برابر اطلاعات و گزارشات دریافتی از پهباد‌ها و نیروهای محلی حاضر در منطقه کار موفق و مؤثری صورت گرفت که امیدورایم گروه‌های تروریستی در مرحله اول و حامیان منطقه‌ای بین‌المللی آن‌ها که عزم و اراده نیروهای مسلح ایران را دیدند این رفتار تنبیهی ایران را درک کرده باشند و ما دیگر شاهد تکرار رفتار‌های اینچنین نباشیم.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه این اقدام برای تنبیه متجاوزان و طراحان عملیات تروریستی اخیر صورت گرفت اظهار داشت: اگر آن‌ها مجددا قصد سوئی داشته باشند و یا اقدام خاصی را انجام دهند مطابق آن رفتارشان مجازات سخت‌تری خواهند شد.

منبع باشگاه خبرنگاران