مجلس شهدا

مجلس شهدا

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

خبری که قالیباف پس از ۳۴ سال به مادر یک شهید داد + عکس

اندازه فونت :
۱۳۹۶/۰۶/۳۰

محمد باقر قاليباف شب گذشته در منزل شهيد مفقودالاثر حسين مهاجر حضور یافت و خبر بازگشت پيكر مطهر این شهید را پس از ۳۴ سال به مادرش اعلام کرد.

حضور قاليباف در منزل شهيد مفقودالاثر حسين مهاجر و اعلام خبر بازگشت پيكر مطهرش بعد از ۳۴ سال به مادر ایشانبه گزارش سایت مجلس شهدا؛ محمد باقر قالیباف شب گذشته با حضور در خانه شهید مفقودالاثر حسین مهاجر، خبر بازگشت پيكر مطهرش را بعد از ۳۴ سال به ایران به مادر بزرگوارش اعلام کرد.

صفحه منتسب به محمد باقر قالیباف در این باره نوشت:

“مادرش چند سال پیش از من پرسید: «آقا باقر مطمئنی پسرم شهید شده؟ آخر هر بار که تلفن زنگ می‌زند یا در خانه را می‌زنند، منتظر شنیدن خبری از او هستم.» سرم را زیر انداختم و سکوت کردم. مادر می‌خواست پیکر مطهر پسرش را ببیند.
حسین و محسن را با یتیمی بزرگ کرده بود. محسن که برادر کوچکتر بود، در عملیات مسلم ابن عقیل شهید شد و پیکر‌ پاکش در منطقه ماند و بازنگشت.
از آن به بعد، مادر بود و حسین، پسر بزرگش. یک ماه از عقد حسین نمی‌گذشت که من و شهید چراغچی و یکی دیگر از دوستان برای خداحافظی به در منزلش رفتیم، رهایمان نکرد و هرچه اصرار کردیم که «برادر من، شما تازه عقد کرده‌ای، بیشتر بمان و بعداً بیا» قبول نکرد و با ما راهی شد؛ در عملیات خیبر شرکت کرد و دیگر بازنگشت.
امشب بعد از سی و‌ چهار سال، در هفته دفاع مقدس و یک شب مانده به محرم، همراه با چند نفر از دوستان به منزل مادر رفتیم تا به او خبر بازگشت حسین را بدهیم.
مادر، نیمه‌شب به دیدار پیکر‌ پاک فرزندش می‌رود و تا پاسی از صبح با او خلوت می‌کند و از سختی‌های ایام فراق با او خواهد گفت؛ و فردا در مشهدالرضا این شهید عزیز، «حسین مهاجر» را تشییع خواهیم کرد.
خداوند بر درجات این شهید عزیز بیافزاید و سایه این مادر و سایر پدران و مادران شهدایمان را بر سرمان محفوظ بدارد”.

 حضور قاليباف در منزل شهيد مفقودالاثر حسين مهاجر و اعلام خبر بازگشت پيكر مطهرش بعد از ۳۴ سال به مادر ایشان

منبع :باشگاه خبرنگاران