مجلس شهدا

مجلس شهدا

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سهرابلویی در همدان برگزار می‌شود

اندازه فونت :
۱۳۹۷/۰۴/۱۷

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده، شهید محراب سهرابلویی  فردا همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) در همدان برگزار می‌شود.

 

 

به گزارش گروه مجلس شهدا از همدان؛ بهرام دوست‌پرست، نماینده کمیته جستجوی مفقودین در همدان گفت: پیکر مطهر این شهید والامقام چندی پیش در جریان تفحص پیکرهای مطهر شهدا توسط کمیته جست و جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تفحص و از طریق آزمایشات صورت گرفته شناسایی شد.

وی با بیان اینکه شهید سهرابلویی از شهدای عملیات کربلای ۴ گران ۵۵ لشکر سپاه انصارالحسین(ع) است، گفت: شهید سهرابلویی، متولد شهرستان قهاوند از شهدای بسیجی غواص در سن ۱۸ سالگی در دی ماه سال ۶۵ در اروند کنار به شهادت رسید.

نماینده کمیته جستجوی مفقودین در همدان به جزییات مراسم استقبال، تشییع وخاکسپاری این شهید معزز اشاره و تصریح کرد: پیکر مطهر این شهید والامقام عصر امروز به حسینیه مسجد قمر بنی هاشم شهرک فرهنگیان وارد و خانواده شهید بعد از ۳۲ سال با فرزند شهید خود دیدار کردند.

وی با بیان اینکه دیشب همزمان با نماز مغرب و عشاء پیکر مطهر شهید به مسجد شهرک مدنی منتقل شد، گفت: ساعت ۷ صبح روز یکشنبه نیز پیکر مطهر شهید به مرکز آموزشی پادگان قدس انتقال داده می‌شود.

دوست‌پرست از برگزاری مراسم وداع با شهید در شهرستان قهاوند خبر داد و عنوان کرد: با توجه به اینکه محل تولد این شهید معزز در شهرستان قهاوند است وامروز بعد از ظهر پیکر مطهر ایشان به زادگاهش انتقال و شب نیز مراسم وداع با شهید برگزار خواهد شد.

وی به برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری شهید در سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) اشاره کرد و یادآور شد: ساعت ۹:۳۰ صبح روز دوشنبه ۱۸ تیر نیز مراسم تشییع در بقعه متبرکه امامزاده عبدالله(ع) همدان با سخنرانی آیت الله محمدی نماینده ولی فقیه در استان آغاز و با حضور مردم دارالمومنین همدان تا میدان امام خمینی(ره) پیکر مطهر شهید تشییع و برای خاکسپاری به باغ بهشت همدان منتقل خواهد شد.

 

انتهای پیام/

خاکسپاری شهید غواص فردا در همدان