مجلس شهدا

مجلس شهدا

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

وصیتنامه قاسم بوستان دوست

اندازه فونت :
۱۳۹۷/۰۵/۲۹

وصیتنامه شهید قاسم بوستان دوست

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان

و من طلبنی وجدنی و من وجدنی عرفنی و من عرفنی عشقنی و من عشقنی عشقته و من عشقته قتله و من قتله انادیته.
هرآنکس مرا جستجو کند مرا یافت و هرکس که مرا یافت خواهد شناخت و هرکس مرا شناخت عاشقش خواهم شد و هرآنکس که من عاشق او شوم او را خواهم کشت و هرکس که من او را بکشم خونبهایش خودم هستم.

پدرو مادر عزیزم و همسر عزیزم! راهی را که می روم و رفته ام خود انتخاب کرده ام و هیچ اجباری در کار نبود و بدانید شما مخالف با خمینی این فرزند پاک سلاله پیامبر مخالف با اسلام است و مخالف با اسلام مخالفت با خدا و قرآن است راه این فرزند راه حسین است و
مکتب حسین مکتب شهادت است و شهادت در راه خدا و من عاشق خدا و عاشق امام و عاشق راهش بودم برای من گریه نکنید شهادت در راه خدا گریه ندارد.
🌸همسرم! بیشتر سخنم با توست راه زینب را ادامه بده و سفارش بچه هایم را نمی کنم سمانه و اباذر را طوری تربیت کن که مانند اباذر غفاری حرکت می کند و پایان زندگیش در صحرا برای دین خدا جان می سپارد و به لقاء الله می پیوندد که پیامبراکرم(ص) گفت ابوذر تنها زندگی می کند تنها می میرد و تنها برانگیخته می شود آری در راه دین خدا و دین محمد چنین انسانهائی داشتیم و اباذر را همانطور تربیت کن که برای خدا زندگی کند و برای خدا بمیرد و سمانه را همچنین سعی کن او را چون زنان صدر اسلام مانند سمیه ها و …. تربیت کنی راستی سفارش دیگر من این است که سعی کن نماز شب یادت نرود و نماز شب را بپای دار و قرآن را فراموش نکن و قرآن بخوان و برای من دعا کن که خدا از سر گناهانم بگذرد.
همسرم! همانطور که به تو گفتم برای من گریه نکن تو می دانی که من عاشق خدا بودم و عاشق خمینی و همچنین شهید نواب که او بحث نایب امام زمان است و درود بر تو ای خمینی روح خدا ما به ندای هل من ناصر ینصرنی تو لبیک گفتم و ترا قسم می دهم به حضرت فاطمه زهرا شفاعت ما را از فاطمه زهرا بکن و دعا کن که خداوند از سر گناهان ما بگذر و دیگر عرضی ندارم بجز سلامتی شما پدر و مادرو همسر و فرزندانم.

والسلام تاریخ ۴/۱۲/۶۰