مجلس شهدا

مجلس شهدا

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

سرهنگ پاسدار محمد علی شیبانی در جمع بسیجیان گردان بیت المقدس

اندازه فونت :
۱۳۹۷/۰۶/۲۵

به گزارش خبرنگارسایت مجلس شهدا.سرهنگ پاسدار محمد علی شیبانی مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه فجر استان فارس در جمع بسیجیان گردان بیت المقدس حاضر در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله۲ اظهار داشت:

بعضی نمی دانند انقلاب اسلامی در چه مرحله ای است و مدام حرف از ناامیدی می زنند و آب به آسیاب دشمن می ریزند من همین جا اعلام می کنم ما با حضور شما بسیجیان دیگر دغدغه ای در عرصه ی نظامی نداریم و رئیس جمهور آمریکا این را می داند و اگر می دانست پیروز میدان جنگ است لحظه ای درنگ نمی کرد.

وی ادامه داد: حضور شما بسیجیان باعث شده که آمریکا هجمه بسیار زیادی وارد کند، ببینید در ماجرای اسارت آمریکایی ها در خلیج فارس ناو آمریکایی در فاصله یک کیلومتری با ۵ هزار نفر جمعیت و بهترین تجهیزات نظامی جرأت نکرد حرکتی انجام دهد، پس ما از لحاظ نظامی موفقیم و همین جا به دولت اعلام می کنم ما بسیجیان آماده همکاری هستیم.

شیبانی تصریح کرد: ثمره خون های به زمین ریخته ی هزاران شهید دفاع مقدس و مدافعان حرم پیاده روی اربعین است که از انواع کشورهای مسلمان متحد و یک دل در آن حضور دارند و هدف هم فقط آقا امام حیسن(ع) است.

مسئول بسیج فرهنگیان سپاه فجر بیان داشت: امروز دشمن در فضای مجازی فعال است و در صدد اختلاف افکنی بین ملت ایران و ملت عراق است لذا باید مراقب باشیم آب به آسیاب دشمن نریزیم و بدانیم هدف دشمنان، امام حسین(ع) احیاگر دین مبین اسلام است.

نماینده ویژه فرماندهی سپاه فجر در رزمایش محمد رسول الله۲ خاطرنشان کرد: دشمن تا دین اسلام را از ما نگیرد دست بردار نیست، آمریکایی ها علنی اعلام می کنند که هدفشان براندازی نظام جمهوری اسلامی است لذا نمی توان با چنین دشمنی راهبردی از جنس مذاکره انتخاب کرد.

شیبانی گفت: مسیر جمهوری اسلامی مسیر شهداست و ما قراره منتظر امام زمان(عج) باشیم و فضا را برای ظهور ایشان آماده کنیم.

مسئول بسیج فرهنگیان سپاه فجر اظهار داشت: ما در زمان جنگ سیم خاردار هم نداشتیم اما امروز “و اعدوا لهم ما استطتم من قوه” شکل گرفته و توان نظامی ما بسیار بالاست، زمانی که داعش به مجلس حلمه کرد ما گفتیم پاسخ خواهیم داد و با ۶ موشک مقر فرماندهی داعش در سوریه را هدف قرار دادیم و پهباد ها نیز به صورت آنلاین محل اثابت موشک ها را نشان می داد

وی ادامه داد: همین قضیه در مورد حمله به مرزها توسط گروهک های معاند نیز تکرار شد و با ۴ موشک مقر فرماندهی آن ها در کردستان عراق را هدف قرار دادیم، پس آمادگی رزم و جود دارد و دشمن از این آمادگی هراس دارد.

سرهنگ پاسدار محمد علی شیبانی نماینده ویژه فرماندهی سپاه فجر در رزمایش محمد رسول الله۲ بیان داشت: مقام معظم رهبری از ما انتظار دارند که تقوای الهی پیشه کنیم، می بایست مراقب باشیم از شهدا عقب نمانیم و بدانیم که شهدا از ما انتظار دارند، ما باید با هوشیاری کامل همیشه در صحنه باشیم و فریب دشمن و فضای مجازی را نخوریم/
مجتبی ثقفی خبرنگارسایت مجلس شهدااستان فارس شهرستان لامرد