مجلس شهدا

مجلس شهدا

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

نماز جمعه شهرستان لامرد

اندازه فونت :
۱۳۹۷/۰۷/۲۱

🔷نمازجمعه شهرستان لامرد

🔵امام‌جمعه موقت لامرد تأکید کرد
مشکلات بزرگ جز با جهادی عمل کردن حمل نمی‌شود

🔷امام‌جمعه موقت لامرد گفت: مشکلات بزرگ جز با جهادی عمل کردن حل نمی‌شود و اینکه از ۸ صبح تا ۲ ظهر فقط وقت گذاشتن قابل‌قبول نیست.

📍به گزارش خبرنگار سایت مجلس شهدا، حجت‌الاسلام سید ابوالحسن علوی در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهر لامرد با اشاره به فرارسیدن هفته تربیت‌بدنی اظهار داشت: تربیت‌بدنی یکی از اصول مهم و واجب در زندگی انسان‌ها هست زیرا اگر به آن پرداخته نشود، جسم انسان دچار مشکل می‌شود.
وی افزود: مسوولان امور تربیت‌بدنی نیز باید تلاش کنند امکانات تربیت‌بدنی و ورزشی را برای مردم و به‌ویژه جوانان فراهم و آماده کنند.

📍علوی با اشاره به نقش مهم و لزوم هماهنگی میان اولیا و مربیان در مدارس گفت: اولیا و مربیان باید مرتب با هم هماهنگ باشند تا وضعیت آموزشی دانش آموزان دقیق بررسی شود.

📍امام‌جمعه موقت لامرد در خصوص اف.ای.تی.اف نیز تصریح کرد: این کنوانسیون یعنی خارج شدن از سنت به مدرنیته است یعنی می‌خواهند ما را از دین، ارزش‌ها، آرمان‌ها و اتحادمان بازدارند و به سکولار و استکبار پیوستن است زیرا کنوانسیون‌ها آنان همین را می‌گویند و نباید زیر بار برویم.

📍وی در ادامه سخنان خود با اشاره به تأکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب در خصوص حل مشکلات سریع مردم توسط مسوولان بیان داشت: مسائل و مشکلات بزرگ جزبا جهادی عمل کردن راه دیگری ندارد.

علوی متذکر شد: اینکه از ساعت ۸ صبح تا ۲ ظهر تنها وقت گذاشته شود قابل‌قبول نیست و همه مسوولان باید شبانه‌روزی کار کنند و به فرمایشات رهبری عمل کنند.

 

🔶 مجتبی ثقفی خبرنگارسایت مجلس شهدااستان فارس شهرستان لامرد

 

 

سید مجتبی ابراهیمی