مجلس شهدا

مجلس شهدا

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

مسول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی هوافضای سپاه در یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان لامرد

اندازه فونت :
۱۳۹۷/۰۷/۲۵

آمریکا دیگر حرفی برای گفتن در سوریه ندارد/خارج از مرزها باید جلوی داعش می‌گرفتیم

به گزارش خبرنگار افتخاری مجلس شهدا در شهرستان لامرد حجت‌الاسلام علی‌رضایی در مراسم یادواره شهدای مدافع حرم لامرد حبیب ریاضی پور، حجت‌الاسلام فرهاد طالبی،  و سید علی حسینی و محمد عالم نجفی از شهدای تیپ فاطمیون که به همت پایگاه مقاومت مسلم ابن عقیل و حضرت سمیه برگزار شد اظهار داشت: این یادواره باشکوه به‌گونه‌ای برگزار شد که همه حاضرین تحت تأثیر قرار گرفتند.
وی افزود: دختر خردسال شهید ریاضی پور به زیبایی مطالب را بیان کردند و می‌توانند نماینده فرزندان شهدای مدافع حرم در ایران اسلامی باشند.
مسوول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه شهدای مدافع حرم مظلوم وار رفتند و برگشتند گفت: متأسفانه برخی‌های این تفکر داشتند که چرا باید رزمندگان ایرانی در سوریه حضورداشته باشند درحالی‌که به فرموده رهبر معظم انقلاب اگر جلوی داعشی ها گرفته نمی‌شد امروز در نقاط مختلف کشور همچون حادثه اهواز باید درگیر می‌شدیم.
وی خاطرنشان کرد: بهترین حمله، دفاع است و خارج از مرزهای کشورمان باید جلوی داعش می‌گرفتیم و امروز دیگر آمریکا و هم‌پیمانانش حرفی برای گفتن در مورد سوریه ندارند.
مسول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران با اشاره به اینکه باوجود تحریم‌ها اما در موشکی و هسته‌ای پیشرفت قابل‌توجهی داشتیم تصریح کرد: برخی‌ها گفتند که برجام به ما عزت داد و به‌جای اینکه حواسشان به داخل باشد به بیرون است.
رضایی اضافه کرد: در مذاکرات می‌خواستند تمام توان ما را در حوزه‌های مختلف بگیرند و زمانی که دیدند هیچ‌چیز از برجام گیرشان نمی‌آید از برجام خارج شدند.
وی بیان داشت: این چه تفکری است که بگوییم آمریکا بهانه درمی‌آورد درحالی‌که آمریکا هرروز یک بهانه درمی‌آورد.
رضایی در ادامه سخنان خود ابراز داشت: امسال نیز باشکوه فراوان جشن پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهیم کرد و در خصوص مشکلات اقتصادی پیش‌آمده که فشار بر مردم آمده است باید مسوولان تلاش مضاعف برای رفع مشکلات داشته باشند و مبارزه با فساد در دستور کار باشد./پایان خبر

مرتضی ثقفی خبرنگار افتخاری مجلس شهدا شهرستان لامرد