مجلس شهدا

مجلس شهدا

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

سومین یادواره شهدا در دبیرستان دخترانه نمونه دولتی فرهنگ اهواز برگزار گردید

اندازه فونت :
۱۳۹۷/۱۱/۲۴

سومین مراسم یادواره شهدا در دبیرستان دخترانه نمونه دولتی فرهنگ در اهوازبرگزار گردید .

به گزارش خبرنگار سایت مجلس شهدا، سومین مراسم یادواره شهدای مدافعان حرم و با محوریت سردار شهید علی محمد قربانی در دبیرستان دخترانه نمونه دولتی فرهنگ اهواز در روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه با حضور خانواده شهدا ؛ مسولین و دانش آموزان این آموزشگاه برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن و پخش سرود ملی و خیر مقدم گویی مدیر آموزشگاه کلیپی از شهید مدافع حرم محمدعلی قربانی پخش و پس از آن  حجت السلام والمسلمین سید امیر میرعلایی معاونت فرهنگی سپاه حضرت ولی عصر عج به ایراد سخن پرداختند .


میرعلایی در این یادواره ضمن تبریک ورود به دهه پنجم انقلاب و با توجه به تقدیم بیش از ۲۰۰ هزار شهید در دفاع مقدس و بیش از ۱۰۰۰ شهید در دفاع از حرم ؛ جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک عرض نمودند
معاونت فرهنگی سپاه حضرت ولی عصر عج به مقایسه انقلاب جمهوری اسلامی با انقلاب فرانسه و الجزایر پرداخت . 
حجت السلام میرعلایی در ادامه به بیان مقایسه دوران قبل و پس از انقلاب پرداخت و شعار اصلی انقلاب که همان (( استقلال آزادی جمهوری اسلامی )) بود را مورد ارزیابی قرار داده و هر واژه آن را با زمان قبل از انقلاب مقایسه نمودند .
در ادامه نیز سرکار خانم خوه معاون پرورشی دبیرستان و علی زارعی نیز به شعر خوانی در وصف شهدا پرداختند .
در پایان نیز ضمن مداحی، همسر شهید مدافع حرم شهید محمد علی قربانی به بیان خاطرات و قرائت بخشی از وصیت نامه شهید پرداختند وسپس از همسر شهید تجلیل گردید .

خبرنگار :مهرزاد بخردی  نسب