مجلس شهدا

مجلس شهدا

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لامرد : فرهنگ ایثار و شهادت با زندگی مردم عجین شده است

اندازه فونت :
۱۳۹۷/۱۲/۲۲

سرهنگ حسن عبدالله زاده فرمانده سپاه لامرد از اعزام ۵۰۰ نفر جهت زیارت مناطق جنگی خبر داد .
به گزارش خبرنگار سایت مجلس شهدا و به نقل از روابط عمومی سپاه لامرد سرهنگ عبدالله زاده از اعزام ۵۰۰ زائر مناطق جنگی خبر داد .
عبدالله زاده  در مورد اعزام این افراد گفت : امروز فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های آن با زندگی روزه مره طیف عظیمی از مردم عجین شده و در متن زندگی آنان جریان پیدا کرده است .
وی تصریح کرد : ما در آغاز چهل و یکمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی این حقیقت ناب ، همانند ۸ سال دفاع مقدس شاهد استقبال جوانان از این حرکت عظیم فرهنگی هستیم و عمده مخاطبان سفرهای راهیان نور را قشر جوان از تمامی طیف ها و صنف ها تشکیل می دهند .
فرمانده سپاه لامرد در خصوص اعزام های راهیان نور افزود : در سال جاری با برنامه ریزی ها و همت و تلاشی که قرارگاه راهیان نور در شهرستان صورت داده تا کنون از ۶۴۰ زائر دانش آموز دختر و پسر و دانشجو به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شده اند .
وی بیان داشت : به لطف الهی و مدد ائمه اطهار علیهم السلام و شهدای عزیز قریب به ۵۰۰ نفر زائر خواهر و برادر از مساجد محلات سطح شهرستان در تاریخهای ۲۱ و ۲۵ اسفند به این مناطق ازام خواهند شد .
عبدالله زاده  در پایان نیز گفت :این اعزام ها به مناطقی از جمله طلائیه ، چذابه ، کانال کمیل ، فکه وبرخی مناطق عملیاتی دوران ۸ سال دفاع مقدس هست که با حضور روحانیون ، راویان و خادمان شهدا رنگ و بویی دیگر به خود خواهد گرفت .
انتهای پیام / خبرنگار سایت مجلس شهدا  : مجتبی  ثقفی