مجلس شهدا

مجلس شهدا

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

زمان تشییع شهید مدافع حرم علی سعد اعلام شد

اندازه فونت :
۱۳۹۸/۰۱/۲۵


زمان تشییع شهید مدافع حرم «علی سعد» اعلام شد

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان گفت: مراسم وداع با پیکر شهید مدافع حرم «علی سعد» امشب ساعت ۲۱:۳۰ در حسینیه ثارالله دزفول و تشییع و مرا تدفین نیز فردا برگزار می‌شود.

سرهنگ میرعبدالرضا حاجتی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت مجلس شهدا در اهواز درباره شهید مدافع حرم «علی سعد» با اشاره به شناسایی و ورود پیکر این شهید به میهن اسلامی اظهار داشت: شهید علی سعد از پاسداران و وظیفه‌شناسی بود که براساس تکلیف در جمع مدافع حرم حضور پیدا کرد و در عملیات خان‌طومان به شهادت رسید.

وی با اشاره به مفقودیت پیکر مطهر شهید مدافع حرم «علی سعد» ادامه داد: با اقدامات پزشکی و DNA در سوریه و انتقال به تهران، پیکر این شهید بعد از چهار سال و دو ماه تشخیص هویت داده شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان از ویژگی‌های اخلاقی شهید مدافع حرم «علی سعد» را دلسوزی، دوست‌داشتنی و اهل محبت برشمرد و خاطرنشان کرد: از پاسدارانی بود که احساس وظیفه می‌کرد و همواره به دنبال ادای دین به حضرت زینب کبری(س) بود.

وی با اشاره به ورود شهید مدافع حرم «علی سعد» به استان خوزستان از طریق فرودگاه بین‌المللی اهواز، گفت: مراسم وداع با پیکر این شهید امشب ساعت ۲۱:۳۰ در حسینیه ثارالله دزفول برگزار و تشییع و تدفین نیز فردا ۹:۳۰ صبح از ورودی شهر امام به سمت گلزار شهدای امامزاده اسحاق ابراهیم برگزار می‌شود.

به گزارش سایت مجلس شهدا، شهید مدافع حرم «علی سعد» ۳۵ ساله بود که در بهمن ۹۴ و در منطقه خان‌طومان سوریه توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.

انتهای پیام/